The RationalistSkip to content
Lewak nigdy do Sejmu już w Polsce nie wejdzie?

This plot has expired

Sections of Forum » Społeczeństwo i kraj
Date of addingAuthorTitle
05-05-2017 01:59Max Golonko (1811 points)Lewak nigdy do Sejmu już w Polsce nie wejdzie?
Stosunek lewaków do imigracji z krajów większościowo islamskich.
W Australii nie pozwala się imigrantom na zasiedlanie sąsiednich budynków dbając o nie powstawanie gett.
Dba się o to żeby imigranci się uczyli oraz negatywnie ocenia burki. Burka to odbieranie kobiecie prawa do prezentowania swojej urody z racji tego że to ojciec a potem mąż jest dysponentem jej życia seksualnego.

Dlatego przyjmować uchodźców należy tylu dla ilu jesteśmy w stanie wynająć normalne mieszkania rozproszone terytorialnie, a nie do slumsów czy bloków tworzących getto. Imigrantów ekonomicznych należy zawracać. Tych którym nie grozi prawdopodobne zamordowanie w kraju gdzie są.

Jak lewakowa (jak rozumiem nieantyklerykalna niestety) lewica chce tworzyć kapitalizm z ludzką twarzą, a jednocześnie opowie się za wpuszczaniem do UE imigrantów jak leci (ten błąd zrobił Zandberg w debacie TV "płyną tu to nic nie możemy zrobić, przecież nie będziemy strzelać" ZAPOMNIAŁ O ODSYŁANIU - TURCJA NIE JEST MOCARSTWEM ATOMOWYM WIEC NIE MOŻE NIE PRZYJĄĆ!) to znowu do Sejmu nie wejdzie a szkoda
Author can remove replies violating regulations or out of topic.

Rafał Poniecki (7133 points)
>>W Australii nie pozwala się imigrantom na zasiedlanie sąsiednich budynków dbając o nie powstawanie gett.<<

Pamiętam, gdy jeszcze mieszkałem w Oklahomie, że różnica między dzielnicą białą i czarną to .... dwa lata.
Tak mówili i ja to sam mogłem zaobserwować.
Max Golonko (1811 points)
>Pamiętam, gdy jeszcze mieszkałem w Oklahomie, że różnica między dzielnicą białą i czarną to .... dwa lata.
>Tak mówili i ja to sam mogłem zaobserwować.
>

A konkretniej, łopatologiczniej?
Rafał Poniecki (7133 points)
>>A konkretniej, łopatologiczniej? <<

Jest dzielnica, no może tylko osiedle zamieszkałe wyłącznie przez białych. Pewnego dnia wprowadza się tam czarna rodzina. Był dom na sprzedaż i im się spodobał. Potem kolejna. I zaczyna się: wiadomo, że jeśli będzie ich więcej, to ceny domów spadną. Przewidujący natychmiast wystawiają swoje domy na sprzedaż. Szanse że kupią je biali gwałtownie spadają, więc czarnych przybywa. W końcu zostają już tylko niedobitki białych. Pewnie zagapili się i teraz nie stać ich już do przeprowadzenia się do lepszej dzielnicy, tzn. białej. Widziałem eleganckie dzielnice z "ostatnimi białymi Mohikanami". Cały ten proces trwa mniej więcej dwa lata.

To dzieje się już w Europie, tyle że zamiast czarnych mamy muzułmanów.
>
John Doe (782 points)
> Pewnie zagapili się i teraz nie stać ich już do przeprowadzenia się do lepszej dzielnicy, tzn. białej.
A na czym polega szkodliwość tej czarnej ludności, tam jest jakoś wyraźnie niebezpieczniej czy jak?

> Widziałem eleganckie dzielnice z "ostatnimi białymi Mohikanami". Cały ten proces trwa mniej więcej dwa lata.

I coś się tym białym stało czy jak? USA w ogóle sa specyficzne.

W Łodzi też są dzielnice gdzie bez porządnego psa u boku nie łazi się wieczorem i nie zostawia samochodu z kluczykami w stacyjce (przynajmniej tak było 5-6 lat temu) a nie ma żadnych Cygańskich czy czarnych osiedli. Pewnie są miasta jeszcze gorsze (słyszałem o Warszawie), Leszno tez ma całe osiedla pod jakimś specjalnym nadzorem z 3 m płotem, ochrona, monitoringiem, wejściem na kartę i inne takie. Jakaś paranoja.
Rafał Poniecki (7133 points)
>>A na czym polega szkodliwość tej czarnej ludności, tam jest jakoś wyraźnie niebezpieczniej czy jak?<<
Są czarni i czarni. Na początku wprowadzają się lepiej sytuowani i kulturalni, potem coraz gorsi, zwłaszcza że ceny domów spadają. Wreszcie mamy miejsca, które lepiej omijać. W jednym z nich zostałem obrabowany. Przez czarnego. Dobrze że nie ze swoich pieniędzy.
>> I coś się tym białym stało czy jak? USA w ogóle sa specyficzne.<<
Na pewno stracili wiele ze swych oszczędności, które ulokowali w domu. Dzisiaj pewnie już ich tam nie ma.
>>Pewnie są miasta jeszcze gorsze ...<<
N.p. Detroit: www.google(*)h=493#tbm=isch&q=detroit+slums
To efekt upadku przemysłu samochodowego w tym mieście i wyprowadzenia się stamtąd białych.
John Doe (782 points)
>>>A na czym polega szkodliwość tej czarnej ludności, tam jest jakoś wyraźnie niebezpieczniej czy jak?<<
>Są czarni i czarni. Na początku wprowadzają się lepiej sytuowani i kulturalni, potem coraz gorsi, zwłaszcza że ceny domów spadają. Wreszcie mamy miejsca, które lepiej omijać. W jednym z nich zostałem obrabowany. Przez czarnego. Dobrze że nie ze swoich pieniędzy.

USA jak pisałem są specyficzne. Ja to sobie (być może bardzo naiwnie) tłumacze niewolnictwem (naturalnie czynników jest więcej i one ewoluowały w czasie).
Niewolnictwo w USA spowodowało że ludność czarna, napływowa selekcjonowała się na najgorszą, złodziei, obiboków, symulantów, kłamców bo tylko taki przezywali niewolniczą prace i traktowanie a przynajmniej się rozmnażali ucząc tego następnych pokoleń. I teraz w USA mają co chcieli.
kultywator (288 points)
(...)
>Niewolnictwo w USA spowodowało że ludność czarna, napływowa selekcjonowała się na najgorszą, złodziei, obiboków, symulantów, kłamców bo tylko taki przezywali niewolniczą prace i traktowanie a przynajmniej się rozmnażali ucząc tego następnych pokoleń. I teraz w USA mają co chcieli.

Srsly? Chcieli tego?

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Back to the list of plots działu Społeczeństwo i kraj 
To write in this plot, you have to sign in


 


[ Cooperation ] [ Advertise ] [ Map of the site ] [ F.A.Q. ] [ Store ] [ Sign up ] [ Contact ]
The Rationalist © Copyright 2000-2018 (English section of Polish Racjonalista.pl)
The Polish Association of Rationalists (PSR)