The RationalistSkip to content


We have registered
163.282.888 visits
There are 7324 articles   written by 1064 authors. They could occupy 28895 A4 pages

Search in sites:

Advanced search..

The latest sites..
Digests archive....

 How do you like that?
This rocks!
Well done
I don't mind
This sucks
  

Casted 2966 votes.
Comments to article Rada Naukowa Racjonalisty

Enter your comment on this article …
Vytautas   2 na 4
Szanowni Państwo,
kto mi wyjaśni, dlaczego pan doktor Łukasz A. Glinka nazywa instytut, w którym pracuje, instytut Bogoliubowa w Dubnej pod Moskwą, po angielsku. Czyżby wstydził się tego, że jest Słowianinem?
Author: Vytautas  Date: 24-09-2008
Reklama
Paulina  0 na 8
W Radzie Naukowej Racjonalisty nie zauważyłam niestety nikogo, kto specjalizowałby się w którejkolwiek z nauk humanistycznych, co tłumaczy poniekąd styl w jakim został zredagowany artykuł dotyczący Konstantyna Wielkiego. Rażący brak obiektywnego podejścia do tematu i na wskroś przebijające negatywne podejście autora do chrześcijaństwa daje podstawy sądzić, że celem stworzenia tekstu nie było ukazanie racjonalnego, a więc obiektywnego, punktu widzenia, a znalezienie jak największej ilości argumentów przemawiających przeciwko chrześcijaństwu.
Z wyrazami szacunku.
Author: Paulina Date: 29-09-2008
Maciej Twardowski   8 na 8
Dziwne pytanie sie tutaj pojawilo - p. doktor Glinka napisal nazwe instytucji po angielsku, poniewaz taka mial ochote, lub tez dlatego ze ten intystut tak sie poprostu nazywa. Zwykle czepialstwo.
Author: Maciej Twardowski  Date: 14-10-2008
AFM - bardzo ważna informacja!   3 na 3
Wchodząc na Pańswa stronę dot. przeciwdziałaniu stosowania nienaukowych metod-homeopatia zauważyłam w okienku Państwa strony reklamy bioenergoterapii i jogi(z google,trwało to chwilę i gdy weszłam ponownie to już w okienku było co innego:o szkodliwości palenia)  Państawa naukowy Autorytet inni wykorzystują do reklamowania nienaukowych metod:bioenergioterapia, joga.
Z poważaniem
Agata Mućko
Author: AFM Date: 07-03-2010
Mariusz Agnosiewicz - odp.   3 na 3
Pani Agato, nikt nikogo tutaj nie wykrzystuje. Racjonalista, korzystając z systemu reklamoweg Google (zewnętrznego) ma po prstu ograniczny wpływ na treść reklam emitowanych w portalu. Możemy po prostu zablokować reklamowane linki, ktre nie odpowiadają linii Racjonalisty, co też zawsze czynimy, jeśli czytelnik zgłosi nam informacje o danej reklamie. Proszę zatem przesłać link reklamowanej bienergoterapii a reklamę będziemy mogli zablokować.
Author: Mariusz Agnosiewicz  Date: 07-03-2010
wicia - Trzeba to przestudiować
Drodzy Państwo wiem, że bardzo trudno jest zmienić swoje poglądy (ścieżki wyryte w mózgu przez przepływy energetyczne , trudno wypaść z tej koleiny, mimo że już potrafimy myśleć inaczej lub mamy nową wiedzę)
Przełom na miarę XXI wieku. BRUCE LIPTON "NOWA BIOLOGIA" oparta na fizyce kwantowej. Cały wykład to 15 krótkich filmów, serdecznie polecam.
Author: wicia  Date: 16-04-2012

Sort comments from the newest

Sign in to add comment

  

Sign in using Facebook or OpenID
In case not signed in - sign up..

Advertisement
[ Cooperation ] [ Advertise ] [ Map of the site ] [ F.A.Q. ] [ Store ] [ Sign up ] [ Contact ]
The Rationalist © Copyright 2000-2018 (English section of Polish Racjonalista.pl)
The Polish Association of Rationalists (PSR)