Skip to content
Outlook on life
Religions and sects
The Bible
The Church and Catholicism
Philosophy
Science
Society/Politics
The law
State and politics
Culture
Articles and essays
Literature
People, quotes
Various topics
WWW - Links
Found on the Web
Cooperation
Letters from readers
We have registered
204.475.073 visits
There are 7364 articles
written by 1065 authors.
They could occupy 29017 A4 pages
Search in sites:
Advanced search..
The latest sites..
Digests archive....
How do you like that?
This rocks!
Well done
I don't mind
This sucks
Casted 2992 votes.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Stanisław Kukurowski -
Racjonalna, radykalna, antyklerykalna. Literatura oświecenia w publikacjach lat 1944-1956
Znajdź książkę..
Comments to article
Miłość, seks i zdrada w mediach społecznościowych
Enter your comment on this article …
giewont
@Ondraszek
Nikt nie ocenia, bo napisałeś coś skrajnie neutralnego:-)
Author:
giewont
Date:
13-03-2012
Reklama
Ondraszek - Ciekawe ??
Wszyscy mają na takim portalu możliwość wypowiedzi, a na tym nawet może ona być oceniona. Tylko dlaczego nie moja? Czym sobie zasłużyłem na takiego "ignora" Pozdrawiam.
Author:
Ondraszek
Date:
12-03-2012
Piątkowski - przydaje się w biznesie...
3 na 3
każdy portal społecznościowy przydaje się w prowadzeniu małej firmy, której niestać na kosztowne kampanie reklamowe, sam w ten sposób promowałem i promuje firmę... Możliwość wyszukiwania klientów w obszarze działania, darmowego wysyłania ofert, czy choćby "zaznaczenia" swojej obecności, to czasem jedyna deska ratunku w dobie kryzysu. Nie mniej, sam mechanizm rejestracji do takich portali, powinien być bardziej restrykcyjny, np wymóg podania PESEL'a, dzięki czemu, można by lepiej filtrować treści, nie przeznaczone dla niepełnoletnich, a zarazem lepsze monitorowanie, tego, czy nie są oni uwodzeni przez zboczeńców. W dodatku zintegrowanie takiego portalu z bazą danych osób skazanych za przestępstwa na tle seksualnym (lub inne, np wyłudzenia), był by niesamowitym mechanizmem chroniącym jego użytkowników.
Author:
Piątkowski
Date:
12-03-2012
Jacek Tabisz - to dobrze
2 na 2
Moim zdaniem to dobrze, że ludzie nie są skazani na znajomości z najbliższego otoczenia. Do tego wielu z nich podchodzi twórczo do szukania partnera, co nie jest oczywiste w pubie. Ludzi częściej też łączą podobne zainteresowania, niż ładny danej nocy wygląd. Moim zdaniem Facebook to pożyteczne narzędzie z uwagi na możliwość uczestniczenia w różnych ciekawych akcjach, grupach zainteresowań, projektach. Podoba mi się też ograniczenie anonimowości - ludzie przeważnie występują pod swoim imieniem i nazwiskiem, zatem syndrom wyżycia się pod maską jest ograniczony. Jako, że utrzymuję stały kontakt artystami z Indii i ze Sri Lanki, tym bardziej korzystam na Facebooku. Można oczywiście mailować, ale nie zawsze wiadomo, który projekt jest dla innych interesujący, nie zawsze ma się czas na maila. A tak wkleja się na Facebooka zaproszenie na koncert, zdjęcia ze spektaklu teatralnego, banery filmów, w których się brało udział. Przyjaciele, znajomi, lub potencjali współpracownicy to widzą i mogą skomentować, wziąć udział, pomóc w czymś. Ogólnie świetna sprawa, którą oceniam bardzo pozytywnie. Znacznie bardziej humanistyczne od bycia skazanym na najbliższe otoczenie, nawet jeśli jest ok.
Author:
Jacek Tabisz
Date:
12-03-2012
Ondraszek - Takie czasy.
No takie nastały czasy, możliwości komunikowania się z innymi jest prawie nieograniczona. Jednak wiele osób ulega modzie, swoistemu sposobie na życie, oczywiście nie mam zamiaru nikogo krytykować. Przecież sam należę do grona dyskutantów, a dzięki portalom społecznościowym poznałem wielu zacnych ludzi. Pozdrawiam.
Author:
Ondraszek
Date:
11-03-2012
giewont
8 na 8
Gdzie szukać ateisty/agnostyka do pary jak nie na portalu randkowym? Ja tak znalazłam męża, zależało mi na tym, żeby to nie był typowy Polak- katolik, a przecież nie będę wypytywać wszystkich pijaków w barze.
Author:
giewont
Date:
11-03-2012
Sort comments
from the first
Sign in to add comment
Sign in as
:
Password
:
Sign in using Facebook or OpenID
In case not signed in -
sign up..
Advertisement
[
Cooperation
] [
Advertise
] [
Map of the site
] [
F.A.Q.
] [
Store
] [
Sign up
] [
Contact
]
The Rationalist ©
Copyright
2000-2018 (English section of Polish Racjonalista.pl)
The Polish Association of Rationalists (PSR)